سایت مرکز علوم و فنون آرتین

یک آموزشگاه و فروشگاه آنلاین برای فروش محصولات آموزشی  مهارت های درآمدزا است و شما میتوانید با توجه به علاقه و زمینه های کاری و شرایط خود، یک دوره اموزشی و یا یک کتاب یا فایل آموزشی را انتخاب و تهیه نمایید و با آموزش های کاربردی موجود در آن، پا به دنیای کسب و کار بگذارید و یا منابع درآمدی خود را افزایش دهید.

تاریخچه مرکز

شرکت آرتین دشت قم از سال ۱۳۸۹ توسط فارغ التحصیلان دانشگاهی تاسیس شد و فعالیت خود را به عنوان مرکز خدمات کشاورزی و منابع طبیعی آغاز کرد و بعد از گذشت ۹ سال و پس از برگزاری دوره های مختلف ترویجی و آموزشی و همکاری با سازمان های مختلف ازجمله سازمان فنی و حرفه ای و جهادکشاورزی و … اقدام به تاسیس واحد مستقل اموزشی با نام مرکز علوم و فنون آرتین نمود.

مرکز علوم و فنون آرتین در سال ۱۳۹۸ با انعقاد تفاهم نامه با سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی، برای اولین بار اقدام به تدوین استاندارد دوره های آموزشی ساخت محصولات بهداشتی طبیعی و گیاهی با تکیه بر دانش فرآوری گیاهان دارویی نمود و هم اکنون دارای بیش از ۲۰ رشته آموزشی و مهارتی با تکیه بر اشتغالزایی و درآمدزایی این رشته ها، برگزار می نماید.

کارشناسان این مرکز، اموزش بیش از ۱۰۰۰ مهارت آموز و کمک به ایجاد بیش از ۱۲۰۰ نفر اشتغال را در کارنامه خود دارند و هم اکنون با همکاری با این مرکز، توان مهارت آموزی به تمام علاقه مندان در تمام نقاط ایران عزیز و حتی خارج از ایران را با تکیه بر فضای مجازی دارند.

 

نحوه کارکرد سایت مرکز

در این سایت، کاربر با مراحلی ساده در سایت ثبت نام کرده و در دوره آموزشی مورد علاقه شرکت نموده و در پایان دوره با شرکت در آزمون انلاین و قبولی در آن، گواهینامه آموزشی معتبر دریافت می کند.

مزیت سایت ما

سوالی که اینجا مطرح میگردد این است که چرا کاربران باید از آموزش های این سایت استفاده نمایند؟

  • در هر کجای ایران و دنیا و در هر موقعیتی که باشند می توانند آموزش ببینند
  • با استفاده از محتوای اموزشی ما می توانند بارها و بارها و با توجه به سطح درک مطلب خود، آموزش ها را مرور کنند.
  • به صورت مستقیم با استاد دوره تماس برقرار کرده و اقدام به رفع اشکالات خود نمایند.
  • به صورت انلاین و به دور از استرس های محل آزمون، در آزمون شرکت کرده و پس از قبولی، گواهینامه آموزشی خود را درب منزل تحویل بگیرند.
  • برای شروع کسب و کارخود و تامین مواد اولیه و تجهیزات کار از ما مشاوره بگیرند.
  • برای فروش و بازاریابی محصولات تولیدی خود نیز ما را پشتیبان خود خواهند دید.

ما بستری عالی برای افراد جویای کار و به دنبال رشد تهیه کرده ایم.

کارآفرینی مرکز علوم و فنون آرتین

هدف اصلی مرکز ایجاد اشتغال و بهبود وضع معیشتی مهارت اموزان است و این مهم را با همکاری و ارتباط با ارگان های مختلف دنبال می کند تا بتواند مهارت اموزان را پس از آموزش رها نکرده و انها را تا رسیدن به هدف نهایی که همان ایجاد و تثبیت اشتغال انان  است، همراهی نماید.

 

مرکز علوم و فنون آرتین دارای مجوزهای:

  • عضویت در سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی و مجوز فعالیت به شماره ۱۱/۱۳۳۰/ن
  • دارای مجوز حق فروش و نشر دیجیتال از وزارت ارشاد اسلامی